Ładowanie strony...
MENU

IX Piknik LOKALNI NIEBANALNI - CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA

Ruszył nabór do udziału w tegorocznym Pikniku Organizacji Pozarządowych LOKALNI NIEBANALNI, który odbędzie się 28 sierpnia 2016 r. na terenie „Przystani” przy ul. PCK 2/4. Do udziału w tej edycji serdecznie zapraszamy stowarzyszenia, fundacje, podmioty działalności pożytku publicznego oraz nieformalne grupy inicjatyw lokalnych prowadzące działalność na terenie Miasta. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 29 lipca.

Celem imprezy jest promowanie aktywności społecznej i idei wolontariatu oraz prezentacja działalności i dorobku III sektora, a także wymiana doświadczeń przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Wydarzenie organizowane jest przez Gminę Miasto Tomaszów Mazowiecki, lokalne organizacje i grupy nieformalne, a także Miejską Radę Działalności Pożytku Publicznego i Młodzieżową Radę Miasta.

Oprócz prezentacji poszczególnych organizacji, program Pikniku przewiduje także inne atrakcje. Również w tym roku nie zabraknie gry terenowej z nagrodami - tym razem pod hasłem „Eksplozja kolorów z Galerią Tomaszów”, ponieważ podczas dziewiątej edycji Pikniku odbędzie się Festiwal Kolorów.

W załączeniu udostępniamy Państwu formularz zgłoszeniowy i regulamin Pikniku. Druki te można również otrzymać w Biurze Partnerstwa i Rozwoju Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim (ul. POW 10/16, budynek A, I piętro, pokój nr 18) lub pobrać ze strony internetowej www.tomaszow-maz.pl z zakładki „Organizacje pozarządowe”. 

Serdecznie zapraszamy do udziału.

2016-07-07 13:07 1320