Ładowanie strony...
MENU

Świąteczne paczki trafiły do seniorów

Po raz kolejny ponad 350 najbardziej potrzebujących i samotnych mieszkańców naszego miasta otrzymało przed świętami Bożego Narodzenia paczki, w których znajdują się m.in. produkty żywnościowe, a także artykuły chemiczne i słodycze. W zbiórce darów udział wzięli uczniowie i rodzice z placówek oświatowych w Tomaszowie Mazowieckim. - Serdecznie dziękuje rodzicom i uczniom szkół podstawowych z terenu naszego miasta, oraz wszystkim, którzy włączyli się w akcje za pomoc w przygotowania paczek. Ta pomoc na wielu twarzach wywoła uśmiech – mówi Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.

Paczki trafiły do osób wytypowanych m.in. przez tomaszowskie organizacje pozarządowe, grupy nieformalne działające na rzecz seniorów oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. W pomoc przy rozdawaniu paczek włączyli się również zawodnicy i sztab szkoleniowy RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki oraz pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
2023-12-18 14:45 881