Ładowanie strony...
MENU

Artykuły

9 Kwiecień 2019

Nabór kandydatów do Tomaszowskiej Rady Seniorów

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego działając na podstawie Uchwały Nr V/51/2019 Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego z dnia 14 lutego 2019 r. o zmianie uchwały Nr VIII/53/2015 Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego w sprawie powołania Tomaszowskiej Rady Seniorów i nadania jej Statutu, ogłasza nabór kandydatów na członków Tomaszowskiej Rady Seniorów.

Więcej
4 Kwiecień 2019

Konkurs "Drzewo pokoleń"

Już po raz czwarty organizowany jest konkurs Drzewo Pokoleń, którego celem jest promocja projektów i inicjatyw poświęconych tematyce prosenioralnej, wymiana dobrych praktyk i integracja podmiotów, które przyczyniają się do aktywizacji i poprawy jakości życia seniorów.

Więcej
11 Marzec 2019

Koncert dla seniorów Danuty Stankiewicz

9 marca w sali kina „Włókniarz” ponad 250 seniorów wzięło udział w koncercie Danuty Stankiewicz z okazji Dnia Kobiet.

Więcej
4 Marzec 2019

Odbierz bezpłatny bilet na występ Danuty Stankiewicz

Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego zaprasza na recital Danuty Stankiewicz. Występ artystki odbędzie się 9 marca 2019 roku o godz. 17.00 w sali kina "Włókniarz" przy ul. Mościckiego

Więcej
21 Luty 2019

Przekaż 1% podatku dla tomaszowskich organizacji

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do przekazywania 1% podatku dla tomaszowskich organizacji pożytku publicznego.

Więcej
17 Styczeń 2019

Firma 50+ III edycja

Instytut Nauk Społeczno - Ekonomicznych Sp. z o.o. oraz Fundacja Inicjatyw Regionalnych zapraszają do skorzystania z bezzwrotnego wsparcia finansowego na rozpoczęcie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej dzięki realizacji projektu "Firma 50+ III edycja - wsparcie przedsiębiorczości osób powyżej 50 r.ż. z obszarów słabo zaludnionych województwa łódzkiego". Projekt skierowany jest do mieszkańców słabo zaludnionych województwa łódzkiego.

Więcej