Ładowanie strony...
MENU

Artykuły

11 Październik 2019

Opaski SOS trafiły do pierwszych seniorów

Osobisty System Alarmowy (przycisk SOS) to urządzenie stworzone z myślą o osobach potrzebujących. W sytuacji kryzysowej można szybciej otrzymać pomoc. Urządzenie dedykowane jest przede wszystkim osobom starszym czy osamotnionym. Pierwsze takie urządzenia trafiły już do tomaszowskich seniorów.

Więcej
11 Październik 2019

Podstawy obsługi komputera i Internetu 55+

Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza SENIORÓW na bezpłatne zajęcia: Podstawy obsługi komputera i Internetu 55+ Rozpoczęcie kursu 16 października 2019 r. o godzinie 8:00 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Mościckiego 6 w Tomaszowie Mazowieckim.

Więcej
10 Październik 2019

Dzień Seniora - świętowali i nagradzali

Koncert Jacka Wójcickiego i wręczenie certyfikatów „Miejsca przyjazne seniorom” były głównymi punktami obchodów Miejskiego Dnia Seniora. W wydarzeniu, które odbyło się 9 października w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim, wzięło udział kilkaset osób.

Więcej
1 Październik 2019

Jacek Wójcicki wystąpi w Tomaszowie

Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko zaprasza na koncert z okazji Dnia Seniora. 9 października o godz. 18 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (Mechanik) wystąpi Jacek Wójcicki.

Więcej
5 Wrzesień 2019

W dniu 31 sierpnia dwudziestu trzech seniorów z klubu „Słoneczna Jedynka” wzięło udział w obchodach Wojewódzkiego Dnia Seniora w Piotrkowie Trybunalskim. Przedstawiciele promowali klub i nasze miasto wystawą fotograficzną oraz nagród zdobytych w swojej siedmioletniej działalności.

Więcej
24 Lipiec 2019

Senior na drodze - pamiętaj o bezpieczeństwie

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków organizacji seniorskich działających na terenie powiatu tomaszowskiego oraz wszystkich seniorów na bezpłatne warsztaty w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej “Senior na drodze – pamiętaj o bezpieczeństwie”.

Więcej