Ładowanie strony...
MENU

Artykuły

22 Grudzień 2022

Świąteczne paczki trafiły do seniorów

Po raz kolejny ponad 250 najbardziej potrzebujących i samotnych mieszkańców naszego miasta otrzymało przed świętami Bożego Narodzenia paczki, w których znalazły się m.in. produkty żywnościowe, a także artykuły chemiczne i słodycze.

Więcej
23 Listopad 2022

Spartakiada Seniorów - zapraszamy do udziału!

Tomaszowska Spartakiada Seniorów to impreza, w której seniorzy, którzy ukończyli 60-ty rok życia kolejny raz zaprezentują swoje sportowe zdolności. Będzie to wyjątkowa okazja, aby aktywnie spędzić czas i nawiązać nowe, ciekawe znajomości.

Więcej
10 Listopad 2022

Debatowali międzypokoleniowo

Debata Senioralna zatytułowana „Mozaika pokoleń” była okazją do podjęcia dyskusji pomiędzy seniorami a młodzieżą ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W debacie, którą zorganizowano 8 listopada w Miejskim Centrum Kultury „Tkacz”, uczestniczyli także pedagodzy, psycholodzy, dyrektorzy placówek oświatowych i przedstawiciele instytucji, organizacji i stowarzyszeń zajmujących się działalnością senioralną i młodzieżową w naszym mieście.

Więcej
26 Październik 2022

Zespół „Kacper i Lènka” zagra i zatańczy dla seniorów

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów na koncert Kaszubskiego Zespołu Pieśni i Tańca Kacper i Lénka” z Niezabyszewa, który odbędzie się 27 października w Miejskim Centrum Kultury TKACZ przy ul. Niebrowskiej 50 o godz. 18. Wstęp wolny. Współorganizatorem koncertu jest Parafia pw. Św. Rodziny przy ul. Niskiej 81.

Więcej
10 Październik 2022

Miejsca przyjazne seniorom- przyznane

Koncerty Krystyny Giżowskiej, Andrzeja Rybińskiego, Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej i wręczenie certyfikatów „Miejsca przyjazne seniorom” były głównymi punktami obchodów Miejskiego Dnia Seniora. Wydarzenie odbyło się 7 października w Arenie Lodowej.

Więcej
4 Październik 2022

Koncert dla Seniorów – już 7 października

Już 7 października – piątek o godz. 17 w Arenie Lodowej przy ul. Strzeleckiej 24/26, odbędzie się wyjątkowy koncert zorganizowany w ramach Miejskiego Dnia Seniora.

Więcej