Ładowanie strony...
MENU

Artykuły

28 Wrzesień 2023

Zapraszamy na prelekcje dla seniorów

Od dziś rozpoczął się cykl prelekcji dla seniorów z zakresu profilaktyki zdrowia i bezpieczeństwa. Na pierwszym spotkaniu poruszony został temat: „Spadek – to błogosławieństwo czy przekleństwo”. Zapraszamy do udziału w prelekcjach mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego powyżej 60 roku życia.

Więcej
18 Lipiec 2023

WybranoTomaszowską Radę Seniorów III kadencji

30 czerwca w Domu Dziennego Pobytu przy ul. Św. Antoniego 55 odbyło się pierwsze posiedzenie Tomaszowskiej Rady Seniorów III kadencji. Seniorzy powołali zarząd Rady, w którego skład wybrano: Donatę Domańską – Przewodnicząca Rady, Marię Szczygieł i Alicję Otręba – Wiceprzewodniczące Rady, Barbarę Adamczyk – Sekretarz Rady.

Więcej
27 Czerwiec 2023

Spotkan ie Przedstawicieli Lokalnych Rad Seniorów

26 czerwca na zaproszenie Wojewody Łódzkiego Pana Karola Młynarczyka odbyło się spotkanie w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi z przedstawicielami lokalnych rad seniorów. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Ministra Rodziny i Polityki Społecznej.

Więcej
8 Maj 2023

Wehikuł czasu – spacer z kijkami dla seniorów

Seniorko, seniorze – masz dość siedzenia w domu? Kochasz naturę i spacery? Chcesz poprawić swoją kondycję i samopoczucie? Weź udział w „Pieszych wędrówkach”, które odbędą się 15 maja w ramach realizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim cyklu „Wehikuł czasu – aktywny senior”. Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Więcej
8 Maj 2023

Nabór kandydatów do Tomaszowskiej Rady Seniorów trwa

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego działając na podstawie Uchwały Nr V/51/2019 Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego z dnia 14 lutego 2019 r. o zmianie uchwały Nr VIII/53/2015 Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego w sprawie powołania Tomaszowskiej Rady Seniorów i nadania jej Statutu, ogłasza nabór kandydatów na członków Tomaszowskiej Rady Seniorów.

Więcej
18 Styczeń 2023

200 lat dla Pani Zofii!

Tomaszowianka Zofia Aniśkiewicz 15 stycznia br. skończyła sto lat! Z tej okazji w poniedziałek, 16 stycznia szanowną jubilatkę odwiedził prezydent Marcin Witko składając z tej okazji najserdeczniejsze życzenia i gratulacje oraz wręczając okolicznościowe kwiaty i upominki.

Więcej