Ładowanie strony...
MENU

Artykuły

18 Kwiecień 2018

Wsparcie społeczne dla osób z niepełnosprawnością oraz osób w wieku emerytalnym - konkurs

Wojewoda Łódzki ogłasza otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na wsparcie realizacji w 2018 r. zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej.

Więcej
3 Kwiecień 2018

Blisko 5 mln zł dla seniorów

Tomaszów Mazowiecki wraz z partnerami: Powiatem Tomaszowskim, Gminą Tomaszów Mazowiecki i trzema lokalnymi organizacjami: Fundacją NU-MED, Krajowym Stowarzyszeniem Seniorów „Pasja” i Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów pozyskała 4 171 956,89 zł dofinansowanie z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi na projekt wspierający seniorów. W ramach projektu zostanie wyremontowany i wyposażony m.in. Dom Dziennego Pobytu. Wartość całego projektu wynosi blisko 5 mln zł.

Więcej
27 Marzec 2018

Wczesne wykrywanie nowotworów płuc. Bezpłatne badania w NU-MED

W Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej NU - MED w Tomaszowie Mazowieckim można wykonać bezpłatne badania w ramach „Programu wczesnego wykrywania nowotworów płuc”. Pacjenci mogą skorzystać z dwóch konsultacji lekarskich (pulmonologicznej i torakochirurgicznej) oraz wykonać niskodawkowe badanie tomografem komputerowym (LDCT) klatki piersiowej.

Więcej
22 Marzec 2018

Zdecyduj gdzie pojawią się nowe ławki

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego ogłasza przeprowadzenie konsultacji społecznych dotyczących projektu „Usytuowania ławek na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego”  

Więcej
31 Styczeń 2018

Darmowe badania przesiewowe zaćmy

Jeżeli przekroczyłeś 60 rok życia i podejrzewasz u siebie zaćmę lub masz już ją rozpoznaną i chcesz dowiedzieć się więcej o leczeniu - zapisz się na darmowe badania, które odbędą się w dniu 13 lutego 2018 roku w godzinach 10.00 - 17.00 w Miejskim Centrum Kultury przy Placu Kościuszki 18 w Tomaszowie Mazowieckim.

Więcej
14 Listopad 2017

II Tomaszowska Spartakiada Seniorów - czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy wszystkich tomaszowskich seniorów na II Tomaszowską Spartakiadę Seniorów, która odbędzie się w dniu 6 grudnia 2017 roku o godzinie 10.00 w hali Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. św. Antoniego 43/45.

Więcej