Ładowanie strony...
MENU

Artykuły

1 Czerwiec 2022

Tańczą, ćwiczą, żyją...

„Tańcz, ćwicz, żyj - czyli przepis na młodość Seniora” to projekt, który cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród naszych „mieszkańców 60 +”. Za nami już warsztaty tańca, pilates i spotkanie z podologiem.

Więcej
23 Maj 2022

Kolejne warsztaty dla seniorów

Warsztaty z dietetykiem, warsztaty EKOOGRODNIK, kręgle i potańcówka to kolejne warsztaty i zajęcia przygotowane dla seniorów w ramach realizacji projektu „Tańcz, ćwicz, żyj - czyli przepis na młodość Seniora”.

Więcej
13 Maj 2022

Tańcz, ćwicz, żyj - warsztaty dla seniorów

Zapraszamy SENIORÓW, mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego do udziału w warsztatach i spotkaniach w ramach realizowanego przez Miasto projektu „Tańcz, ćwicz, żyj - czyli przepis na młodość Seniora”. Tomaszowscy seniorzy już teraz mogą zapisać się na warsztaty taneczne, pilates oraz na warsztaty z podologiem.

Więcej
12 Maj 2022

Pozyskaliśmy kolejne środki na wsparcie seniorów

Miasto pozyskało środki w kwocie 82.500,00 zł z przeznaczeniem na wsparcie seniorów. Środki pochodzą z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 i zostaną przeznaczone na świadczenie usług w ramach programu „Korpus Wsparcia Seniorów”. Seniorom zostanie zapewniony także dostęp do tzw. „opasek bezpieczeństwa”.

Więcej
6 Kwiecień 2022

Koncert Pasyjny – serdecznie zapraszamy

W niedzielę, 10 kwietnia w Kościele pw. NMP Królowej Polski przy ul. Słowackiego 13/19 odbędzie się KONCERT PASYJNY w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej Tomaszowa Mazowieckiego pod dyrekcją Kamila Wrony, Chóru „Artis Gaudium” oraz Parafialnych Chórów Dekanatu Tomaszowskiego.

Więcej
28 Marzec 2022

Koncert dla Seniorów. To był niezapomniany wieczór

Koncerty dla Seniorów (i nie tylko) to już tomaszowska tradycja. Kolejny odbył się w sobotę, 26 marca na hali ZSP nr 1. Gwiazdami tegorocznego była Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Kamila Wrony z gościnnym udziałem Grzegorza Wilka oraz wokalistek i wokalistów: Kamili Kamockiej, Anny Gnatek, Agnieszki Dębowskiej, Karoliny Ziętek, Michała Domagały, Czesława Mincera, Jana Gluźniewicza i Daniela Wysokińskiego.

Więcej