Ładowanie strony...
MENU

Artykuły

26 Marzec 2024

Koncert Pasyjny – serdecznie zapraszamy

W środę, 27 marca o godzinie 18.30 w Kościele pw. NMP Królowej Polski przy ul. Słowackiego 13/19 odbędzie się KONCERT PASYJNY w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Tomaszowa Mazowieckiego – TM Orchestra wraz z solistami pod dyrekcją Kamila Wrony, Chóru miejskiego „Artis Gaudium”, Chóru z parafii św. Antoniego, Chóru z parafii św. Rodziny, Chóru „Via Musica” z parafii NMP Królowej Polski, Chóru z Gminnego Ośrodka Kultury w Lubochni, Chóru Państwowej Szkoły Muzycznej im. Tadeusza Wrońskiego w Tomaszowie Mazowieckim. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Więcej
8 Marzec 2024

Wspaniały koncert z okazji Dnia Kobiet

Uroczysty Koncert z okazji Dnia Kobiet był okazją do złożenia wszystkim paniom, mieszkankom Tomaszowa Mazowieckiego serdecznych życzeń oraz wyrazów uznania za ich codzienną pracę, zaangażowanie na rzecz rodziny i rozwoju naszego miasta. Gwiazdami wieczoru był Andrzej Cierniewski i TM Orchestra pod dyrekcją Kamila Wrony. Na panie czekał również słodki poczęstunek.

Więcej
7 Marzec 2024

Bon zdrowia dla seniora

„Bon zdrowia dla seniora” to kolejny program skierowany do osób powyżej 60 roku życia, posiadających Kartę Tomaszowianina Senior, którego celem jest wsparcie i aktywizacja seniorów, zaangażowanie w formy aktywnego spędzania casu wolnego oraz udostępnienie świadczeń rehabilitacyjnych. Bon można odebrać w Urzędzie Miasta w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia przy ul. POW 10/16.

Więcej
29 Luty 2024

Kurs podstaw obsługi komputera dla seniorów

Miejska Bibliotek Publiczna zaprasza seniorów 60 + na kurs podstaw obsługi komputera, smartfona i Internetu. Pierwsze spotkanie już 6 marca w godzinach 8.30-10.30 w siedzibie biblioteki przy ul. Mościckiego 6.

Więcej
27 Luty 2024

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Serdecznie zapraszamy 7 marca o godzinie 18 na koncert z okazji Dnia Kobiet do Areny! Gwiazdami wieczoru dedykowanego wszystkim Paniom będą – Andrzej Cierniewski i TM Orchestra pod dyrekcją Kamila Wrony.

Więcej
18 Grudzień 2023

Świąteczne paczki trafiły do seniorów

Po raz kolejny ponad 350 najbardziej potrzebujących i samotnych mieszkańców naszego miasta otrzymało przed świętami Bożego Narodzenia paczki, w których znajdują się m.in. produkty żywnościowe, a także artykuły chemiczne i słodycze. W zbiórce darów udział wzięli uczniowie i rodzice z placówek oświatowych w Tomaszowie Mazowieckim.

Więcej