Ładowanie strony...
MENU

Artykuły

7 Grudzień 2023

Spartakiada z seniorami

6 grudnia w kręgielni przy ul. Strzeleckiej już po raz kolejny odbyła się Spartakiada Zdrowia dla Seniorów. Zawody miały charakter turnieju kręglarskiego. Wystartowało 26 drużyn w 3-osobowych składach reprezentujące 8 organizacji, klubów i grup senioralnych.

Więcej
29 Listopad 2023

Podziel się klimatem Świąt!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego na wymianę świątecznych ozdób i dekoracji. Zrób u siebie świąteczne porządki. Wybierz ozdoby świąteczne, które od lat zajmują tylko miejsce w szafie. A może zmieniasz wystrój domu i bombki, światełka nie pasują do nowego klimatu?

Więcej
9 Listopad 2023

„Ekologia w obiektywie” – konkurs fotograficzny dla działkowców

Zapraszamy użytkowników Rodzinnych Ogrodów Działkowych z terenu naszego miasta do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Ekopozytywne Inwestycje w ROD – Ekologia w Obiektywie”. Konkurs przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Więcej
31 Październik 2023

Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarzy

Od 31 października 2023 roku od godz. 8.00 do 3 listopada 2023 roku do godz. 8.00 w okresie Wszystkich Świętych w rejonie cmentarzy przy ul. Smutnej, ul. Ugaj i ul. Dąbrowskiej w Tomaszowie Mazowieckim nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu.

Więcej
11 Październik 2023

Miejski Dzień Seniora. Zagrały Czerwone Gitary

10 października w Arenie odbyły się obchody Miejskiego Dnia Seniora. Gwiazdą wieczoru był znany i lubiany zespół Czerwone Gitary, który podczas koncertu przypomniał swoje największe przeboje. Wydarzenie było także okazją do przekazania życzeń tomaszowskim seniorom. Podczas uroczystości zostały również wręczone podziękowania dla Tomaszowskiej Rady Seniorów II kadencji w latach 2019 – 2023. Wydarzenie ponadto uświetnił występ Mieczysława Kincela.

Więcej
5 Październik 2023

Czerwone Gitary na Miejski Dzień Seniora

Koncert legendarnego zespołu Czerwone Gitary odbędzie się w Arenie 10 października (wtorek) o godzinie 17. Na wydarzenie zorganizowane z okazji Miejskiego Dnia Seniora zaprasza prezydent Marcin Witko.

Więcej